Бесплатная консультация по телефону
+38(068)570-04-11 
+38(050)502-28-04

Наркологическая клиника "Помощь"

анонимное лечение наркомании и алкоголизма

Сучасне лікування наркоманії в нашому розумінні – це допомога людині не лише медикаментозним шляхом, а й соціальною адаптацією. Ми категорично проти:

  • фізичної праці, яка принижую;
  • ізоляції з жорстоким поводженням;
  • поганого ставлення медичного персоналу.

Лікування потрібно починати з розуміння того, що в кінцевому результаті ми бажаємо отримати повністю соціальну людину, яка може самостійно жити, приймати рішення, відрізняти добре від поганого.

Таким чином, лікувати потрібно не тільки тіло, але й душу, допомагаючи людині стати кращою, здобути нові навики, вміння, хобі.

Інколи, оточуючим тяжко ставитися до наркомана з розумінням, допомагати йому в лікуванні. Проте саме ця допомога на початкових етапах стає рушійною силою для нових звершень і початку лікування від залежності.

Доброзичливі спеціалісти та персонал закладу

Під час проходження лікування у пацієнта не виникає враження, що він знаходиться в радянській лікувальній установі для психічно хворих і наркоманів. Що територію огороджує триметровий паркан з колючим дротом, а лікуватимуть його методами, які давно не мають нічого спільного з гуманністю. Насправді ж хворого чекає доброзичливий персонал, готовий в будь-якій ситуації прийти на допомогу словом та ділом, підтримати, допомогти, пояснити. Дуже важливо, щоб в найтяжчих життєвих ситуаціях поруч були люди, які розуміють суть проблеми і не засуджують, а шукають усі можливі шляхи виправдання девіантної поведінки.

Перебуваючи в позитивному колі людей, наркоман поступово звикає бути таким же, стає інакше дивитися на світ, розуміти свої помилки, бажає видужати та почати нове життя. Наші спеціалісти впевнені, що лише позитивний настрій і повна соціалізація хворого допоможе йому в подальшому не повернутися на шлях наркоманії. Тяжко зрозуміти людину, в тілі якої не був, проте завжди можна протягнути руку допомоги і висловити співчуття.