Бесплатная консультация по телефону
+38(068)570-04-11 
+38(050)502-28-04

Наркологическая клиника "Помощь"

анонимное лечение наркомании и алкоголизма

Виклик нарколога додому - це одна з найголовніших послуг, які надаються в Наркологічній клініці «Допомога» у Харкові. Полягає вона в наданні необхідної допомоги по таких напрямках:

Нарколог - це високопрофесійний психолог, який моментально встановлює контакт з молодими та похилого віку людьми, тому що порозуміння хворого, рідних або близьких людей хворого - це одна з основних задач при проходженні психологічного та реабілітаційного курсів лікування хворого. Але більшість хворих просто замикаються в собі та агресивно ставляться до всіх, хто намагається повернути їх до колишнього життя.

Проводити бесіди та пробуджувати їх розум - це обов'язки дипломованого фахівця.  Тому телефонуйте до нашого наркологічного центру та викликайте нарколога, який не тільки зможе надати необхідну допомогу, а й знайде особливий підхід до хворого.

Для цього він спочатку проведе огляд хворого та виконує всі необхідні діагностичні процедури, щоб визначити фізичний та психоемоційний стан хворого. А потім займається підбором потрібного комплексу реабілітаційних процедур.  Найголовнішою й початковою процедурою є дезінтоксикація.  Це внутрішньом’язове та внутрішньовенне вливання в організм сольових розчинів, абсорбентів та вітамінів, які знищують наркотичні речовини, етиловий спирт та продукти їх розпаду.

Через деякий час після проведення реабілітаційних процедур, хворий відчує легкість, спокій та потихеньку почне засипати.  Після цього фахівець залишає хворого під наглядом рідних або близьких йому людей, при цьому залишає необхідні препарати для лікування, та пояснює, як уділяти увагу та надавати належний догляд за хворим.

Наш лікар допоможе досягти повної гармонії та взаєморозуміння в сім'ї хворого в період лікування, адже це одна з основних його цілей при виконанні необхідних реабілітаційних процедур.  Лікування хворого повністю залежить від стану занедбаності, ось чому краще не варто відкладати на потім виклик нарколога додому.

Ще один важливий привід для виклику нарколога додому - це анонімність.  Алкогольна або наркотична залежність - це не вирок, й тому багато хто вважає, що краще зі своєю проблемою бути один на один. Але головне, не слід опускати руки. Алкоголізм та наркоманія, - захворювання, які підлягають лікуванню. А виклик нарколога додому, - це найголовніша сходинка, яка подарує вашій близькій людині подальшу надію.