Бесплатная консультация по телефону
+38(068)570-04-11 
+38(050)502-28-04

Наркологическая клиника "Помощь"

анонимное лечение наркомании и алкоголизма

Наркологічна клініка "Допомога" у Харкові - це один з найкращих центрів по лікуванню алкоголізму, який надає можливість кожному пацієнту отримати медичну консультацію висококваліфікованих спеціалістів та пройти комплексне лікування направлене на позбавлення залежності від алкоголю. Для цього Вам треба лише звернутися до наших фахівців, які зможуть надати Вам кваліфіковану допомогу та повернути до звичайного життя в найкоротший термін.

Алкоголізм - це хвороба, яку дуже довго та не легко обов'язково треба лікувати. Але, якщо ця проблема виникла у вас або у ваших близьких людей, то знайте, що на сьогоднішній день ефективне лікування алкоголізму існує. Треба лише бажання самої людини, яка хоче позбутися алкогольної залежності та не втрачати надію. І тоді позитивний результат можливий!

Наша наркологічна клініка здійснює комплексне лікування алкоголізму та включає в себе наступне:

  • детоксикацію - очищення організму від токсинів та продуктів напіврозпаду алкоголю, відновлення працездатності організму, купірування похмілля;
  • реабілітацію - на психологічному рівні позбавлення людини залежної від алкоголю від нав'язливого бажання вживати спиртне;
  • соціальну адаптацію - після проведення комплексного лікування, допомогти людині залежній від алкоголю повернутися до нового, здорового, тверезого життя та відновити відносини з родичами.

Всі зазначені етапи дуже важливі при лікуванні алкогольної залежності, тому не можна пропустити не один з них. Ви повинні розуміти всю серйозність проблеми, що виникла, адже алкоголізм призводить до таких небезпечних наслідків:

  • цирозу печінки, кардіоміопатії, гастриту, психозу, панкреатиту, периферичної невропатії;
  • депресій та тривожним станам, що призводить до спроб самогубств;
  • при вагітності - до вроджених недоліків.

Буває таке, що вивести людину з алкогольної залежності дуже важко, та близькі люди не можуть надати йому допомогти. У цьому випадку необхідно звернутися до професіоналів, для проведення обстеження, добору та призначення комплексного лікування відповідно до стану пацієнта. Тільки кваліфікована допомога фахівців нашої наркологічної клініки допоможе позбавити страждати людину від алкогольної залежності.

Щорічно наші співробітники відвідують семінари та тренінги з підвищення кваліфікації. Ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим пацієнтам назавжди вилікуватися від залежності до алкоголю.  Чим раніше Ви звернетеся до нас за допомогою, тим швидше Ваш близька людина знайде гармонію всередині себе, тим швидше перестане страждати вся сім'я.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта із застосуванням всіх існуючих на сьогоднішній день методів лікування алкогольної залежності.  Починайте нове та здорове життя разом з нами.